Запас ходу 520 км
Ціна від $26 000
Основна інформація
Комплектації
Leapmotor C16
Технологічний та ідеальний вибір
для усієї родини.
Технологічний та ідеальний вибір
для усієї родини.
Відчуй найбільший рівень комфорту
6-місцевий електрокросовер для комфортних подорожей.
Електрокар з вбудованим штучним інтелектом
Потужність у деталях. Чіп Qualcomm Snapdragon + NVIDIA Drive Orin для допомоги водієві.
Система камер 360, автопарковка та адаптивний круїз-контроль.
21 колонка зі звуком Dolby Atmos.
Основна інформація
Комплектації
Комплектації
- С16 520km Intelligent Edit
- C16 520km Exclusive Edition
- C16 520km Smart Edition
Основні характеристики
| габарити: д / ш / в | 4915*1905*1770 |
| запас ходу (CLTC) | 520 км |
| ємність батареї | 67.7 кВт |
| двигун (потужність) | 215 кВт/292 к.с. |
| привід | задній |
| максимальна швидкість | 160 км |
| Швидкість зарядки (звичайна/швидка) | 6 год/25 хв |
| габарити: д / ш / в | 4950*1905*1770 |
| запас ходу (CLTC) | 520 км |
| ємність батареї | 67.7 кВт |
| двигун (потужність) | 215 кВт/292 к.с. |
| привід | задній |
| максимальна швидкість | 160 км |
| Швидкість зарядки (звичайна/швидка) | 6 год/25 хв |
| габарити: д / ш / в | 4950*1905*1770 |
| запас ходу (CLTC) | 520 км |
| ємність батареї | 67.7 кВт |
| двигун (потужність) | 215 кВт/292 к.с. |
| привід | задній |
| максимальна швидкість | 160 км |
| Швидкість зарядки (звичайна/швидка) | 6 год/25 хв |
Кузов автомобіля
| габарити: д / ш / в | 4950*1905*1770 |
| кількість дверей | 5 |
| кількість місць | 6 |
| колісна база | 2825 мм |
| споряджена маса | 2095 кг |
| максимальна повна маса | 2545 кг |
| об’єм багажника | до 1022 л |
Батарея
| тип батареї | Li-NMC |
| бренд | Leapmotor |
| запас ходу за циклом CLTC | 520 |
| ємність | 67.7 кВт |
| витрата енергії на 100 км | 14.8 кВт |
| час швидкої зарядки | 25 хв |
| час звичайної зарядки | 6 год |
Підвіска так колеса
| матеріал колісного диска | алюміній |
| тип передньої підвіски | незалежна підвіска Макферсон |
| тип задньої підвіски | п’ятиважільна незалежна підвіска |
| тип приводу | задній |
| розміри коліс | 235/55 R20 або R21 |
ЕЛЕКТРОДВИГУН
| тип | постійний магніт/синхронний |
| загальна потужність | 215 кВт |
| загальний крутний момент | 360 Нм |
| кількість електромоторів | 1 |
| максимальна швидкість | 160 км/год |
Система безпеки
| подушки безпеки (передні) | 4 штуки |
| подушки безпеки (задні) | 2 штуки |
| кріплення ISOFIX | є |
| система розподілу гальмівного зусилля EBD/CBC та ін. | є |
| система допомоги при гальмуванні EBA/BAS/BA та ін. | є |
| ABS | є |
| система попередження про сходження зі смуги | є |
Мультимедіа
| круїз контроль | адаптивний |
| автоматичне паркування | |
| відео з панорамним оглядом на 360⁰/кількість камер | є/6 камер |
| панорамний люк | є |
| функція дистанційного запуску |
передній |
| автомобільна інтелектуальна система | Leapmotor OS |
| мультимедійний дисплей | 10.25 дюймів + 12.8 дюймів |
| кількість портів USB/Type-C | 2 порти |
| аудіосистема | 12 колонок |
| LED-фари | є |
| датчик дощу | є |
| функції зовнішніх дзеркал | автоматичні |
| електричне регулювання сидінь водія та переднього пасажира | є |
| передній/задній парктронік | -/є |
| вентиляція | |
| автономний кондиціонер в задній частині |
Кузов автомобіля
| габарити: д / ш / в | 4950*1905*1770 |
| кількість дверей | 5 |
| кількість місць | 6 |
| колісна база | 2825 мм |
| споряджена маса | 2095 кг |
| максимальна повна маса | 2545 кг |
| об’єм багажника | до 1022 л |
Батарея
| тип батареї | Li-NMC |
| бренд | Leapmotor |
| запас ходу за циклом CLTC | 520 |
| ємність | 67.7 кВт |
| витрата енергії на 100 км | 14.8 кВт |
| час швидкої зарядки | 25 хв |
| час звичайної зарядки | 6 год |
Підвіска так колеса
| матеріал колісного диска | алюміній |
| тип передньої підвіски | незалежна підвіска Макферсон |
| тип задньої підвіски | п’ятиважільна незалежна підвіска |
| тип приводу | задній |
| розміри коліс | 235/55 R20 або R21 |
ЕЛЕКТРОДВИГУН
| тип | постійний магніт/синхронний |
| загальна потужність | 215 кВт |
| загальний крутний момент | 360 Нм |
| кількість електромоторів | 1 |
| максимальна швидкість | 160 км/год |
Система безпеки
| подушки безпеки (передні) | 4 штуки |
| подушки безпеки (задні) | 2 штуки |
| кріплення ISOFIX | є |
| система розподілу гальмівного зусилля EBD/CBC та ін. | є |
| система допомоги при гальмуванні EBA/BAS/BA та ін. | є |
| ABS | є |
| система попередження про сходження зі смуги | є |
Мультимедіа
| круїз контроль | адаптивний |
| автоматичне паркування | є |
| відео з панорамним оглядом на 360⁰/кількість камер | є/6 камер |
| панорамний люк | є |
| функція дистанційного запуску |
передній |
| автомобільна інтелектуальна система | Leapmotor OS |
| мультимедійний дисплей | 10.25 дюймів + 12.8 дюймів |
| кількість портів USB/Type-C | 4 порти |
| аудіосистема | 12 колонок або 21 (Dolby Atmos) |
| LED-фари | є |
| датчик дощу | є |
| функції зовнішніх дзеркал | автоматичні |
| підігрів керма | є |
| передній/задній парктронік | є/є |
| вентиляція | є |
| автономний кондиціонер в задній частині | є |
Кузов автомобіля
| габарити: д / ш / в | 4950*1905*1770 |
| кількість дверей | 5 |
| кількість місць | 6 |
| колісна база | 2825 мм |
| споряджена маса | 2095 кг |
| максимальна повна маса | 2545 кг |
| об’єм багажника | до 1022 л |
Батарея
| тип батареї | Li-NMC |
| бренд | Leapmotor |
| запас ходу за циклом CLTC | 520 |
| ємність | 67.7 кВт |
| витрата енергії на 100 км | 14.8 кВт |
| час швидкої зарядки | 25 хв |
| час звичайної зарядки | 6 год |
Підвіска так колеса
| матеріал колісного диска | алюміній |
| тип передньої підвіски | незалежна підвіска Макферсон |
| тип задньої підвіски | п’ятиважільна незалежна підвіска |
| тип приводу | повний |
| розміри коліс | 235/55 R20 або R21 |
ЕЛЕКТРОДВИГУН
| тип | постійний магніт/синхронний |
| загальна потужність | 215 кВт |
| загальний крутний момент | 360 Нм |
| кількість електромоторів | 1 |
| максимальна швидкість | 160 км/год |
Система безпеки
| подушки безпеки (передні) | 4 штуки |
| подушки безпеки (задні) | 2 штуки |
| кріплення ISOFIX | є |
| система розподілу гальмівного зусилля EBD/CBC та ін. | є |
| система допомоги при гальмуванні EBA/BAS/BA та ін. | є |
| ABS | є |
| система попередження про сходження зі смуги | є |
Мультимедіа
| круїз контроль | адаптивний |
| автоматичне паркування | є |
| відео з панорамним оглядом на 360⁰/кількість камер | є/11 камер |
| панорамний люк | є |
| функція дистанційного запуску |
передній |
| автомобільна інтелектуальна система | Leapmotor OS + NVIDIA Drive Orin |
| мультимедійний дисплей | 10.25 дюймів + 12.8 дюймів |
| кількість портів USB/Type-C | 4 порти |
| аудіосистема | 12 колонок або 21 (Dolby Atmos) |
| LED-фари | є |
| датчик дощу | є |
| функції зовнішніх дзеркал | автоматичні |
| підігрів керма | є |
| передній/задній парктронік | є/є |
| вентиляція | є |
| автономний кондиціонер в задній частині | є |
Обирай колір салону
Контакти
м. Київ, пр-т. Миколи Бажана 14, метро Осокорки/Позняки
Відділ продажів
- Тел: 098 882 77 77

Сервіс
- Тел: 093 658 08 88


