Запас ходу 331 км
Ціна від $13 000
Основна інформація
Комплектації
Дизайн який привертає увагу
Сучасний вигляд який підходить для усієї родини.
Сучасний вигляд який підходить для усієї родини.
Компактність як успіх для міста
Енергоспоживання EX1 Pro при комплексних умовах роботи : 9 кВт – год/ 100 км.
Купуй економію
Витрати по місту на 100 км, усьго 30 грн. Обслуговування нуль.
Мінімалізм у деталях
Нові 7-ми дюймова панель та 8 дюймовий мультимедійний екран.
Основна інформація
Комплектації
Комплектації
- База
Основні характеристики
| габарити: д / ш / в | 3732*1579*1515 |
| запас ходу (NEDC) | 331 км |
| ємність батареї | 27.2 кВт |
| двигун (потужність) | 33 кВт/45 к.с. |
| привід | передній |
| максимальна швидкість | 105 км |
| Швидкість зарядки (звичайна/швидка) | 10 год/60 хв |
Кузов автомобіля
| габарити: д / ш / в | 3732*1579*1515 |
| кількість дверей | 4 |
| кількість місць | 4 |
| колісна база | 2423 мм |
| споряджена маса | 921 кг |
| максимальна повна маса | 1171 кг |
| Об’єм багажника | 1100 л |
Батарея
| тип батареї | Li-NMC |
| бренд | CATL |
| запас ходу за циклом CLTC | 331 км |
| ємність | 27.2 кВт |
| витрати енергії на 100 км | 10 кВт |
| час швидкої зарядки | 60 хв |
| час звичайної зарядки | 10 год |
Підвіска так колеса
| матеріал колісного диска | пластик |
| тип передньої підвіски | Макферсон |
| тип задньої підвіски | балка |
| тип приводу | передній |
| розміри коліс | R14 |
ЕЛЕКТРОДВИГУН
| тип | постійний магніт/синхронний |
| загальна потужність | 33 кВт/45 к.с. |
| загальний крутний момент | 125 Нм |
| кількість електромоторів | 1 |
| максимальна швидкість | 105 км/год |
Система безпеки
| Подушки безпеки (передні) | 2 |
| Подушки безпеки (задні) | |
| Кріплення ISOFIX | є |
| Система розподілу гальмівного зусилля EBD/CBC та ін. | є |
| Система допомоги при гальмуванні EBA/BAS/BA та ін. | є |
| ABS | є |
| Система попередження про сходження зі смуги |
Мультимедіа
| мультимедійний дисплей | 8 дюймів |
| кількість портів USB | 3 |
| аудіосистема | 2 колонки |
| LED-фари | |
| кондиціонер | є |
| попереднє нагрівання батареї |
|
| панорамний люк |
| підстаканник | є |
Обирай колір салону
Контакти
м. Київ, пр-т. Миколи Бажана 14, метро Осокорки/Позняки
Відділ продажів
- Тел: 098 882 77 77

Сервіс
- Тел: 093 658 08 88


