Запас ходу 331 км
Ціна від $11 500
Основна інформація
Комплектації
Сучасний дизайн
Мінімалізм у деталях які притягують погляд.
Мінімалізм у деталях які притягують погляд.
Ідеальний для міста
Енергоспоживання EX1 Pro при комплексних умовах роботи : 9 кВт – год/ 100 км.
Купуй економію
Витрачай 30 грн на 100 км або повний заряд за 350 грн.
Інтер'єр
Мультимедійний комплекс з GPS та підключенням через Bluetooth будь-що.
Основна інформація
Комплектації
Комплектації
- База
Основні характеристики
| габарити: д / ш / в | 3732*1579*1515 |
| запас ходу (NEDC) | 331 км |
| ємність батареї | 27.2 кВт |
| двигун (потужність) | 33 кВт/45 к.с. |
| привід | передній |
| максимальна швидкість | 105 км |
| Швидкість зарядки (звичайна/швидка) | 10 год/60 хв |
Кузов автомобіля
| габарити: д / ш / в | 3732*1579*1515 |
| кількість дверей | 4 |
| кількість місць | 4 |
| колісна база | 2423 мм |
| споряджена маса | 921 кг |
| максимальна повна маса | 1171 кг |
| Об’єм багажника | 1100 л |
Батарея
| тип батареї | Li-NMC |
| бренд | CATL |
| запас ходу за циклом CLTC | 331 км |
| ємність | 27.2 кВт |
| витрати енергії на 100 км | 10 кВт |
| час швидкої зарядки | 60 хв |
| час звичайної зарядки | 10 год |
Підвіска так колеса
| матеріал колісного диска | пластик |
| тип передньої підвіски | Макферсон |
| тип задньої підвіски | балка |
| тип приводу | передній |
| розміри коліс | R14 |
ЕЛЕКТРОДВИГУН
| тип | постійний магніт/синхронний |
| загальна потужність | 33 кВт/45 к.с. |
| загальний крутний момент | 125 Нм |
| кількість електромоторів | 1 |
| максимальна швидкість | 105 к/м |
Система безпеки
| Подушки безпеки (передні) | 2 штуки |
| Подушки безпеки (задні) | |
| Кріплення ISOFIX | є |
| Система розподілу гальмівного зусилля EBD/CBC та ін. | є |
| Система допомоги при гальмуванні EBA/BAS/BA та ін. | є |
| ABS | є |
| Система попередження про сходження зі смуги |
Мультимедіа
| мультимедійний дисплей | 8 дюймів |
| кількість портів USB | 1 порт |
| аудіосистема | 2 колонки |
| LED-фари | |
| кондиціонер | є |
| попереднє нагрівання батареї |
|
| панорамний люк |
Салон
Контакти
м. Київ, пр-т. Миколи Бажана 14, метро Осокорки/Позняки
Відділ продажів
- Тел: 098 882 77 77

Сервіс
- Тел: 093 658 08 88


