Запас ходу 430 км
від $17500
Основна інформація
Комплектації
Звертає увагу перехожих
Найбільш привабливим аспектом передньої частини є, безсумнівно, чіткі та впізнавані великі LED-фари.
Найбільш привабливим аспектом передньої частини є, безсумнівно, чіткі та впізнавані великі LED-фари.
Компактність як стиль життя
На вибір запропоновано літій-залізо-фосфатні батареї ємністю 31,5 або 42,3 кВт∙год: запас ходу становить 330 або 430 км.
Зручний інтер'єр
В оздобленні салону використана стьобана штучна шкіра. Новий Dongfeng Nammi 01 отримав віртуальний щиток приладів і великий тачскрін. Зі складеними сидіннями об’єм багажника становить 945 л.
Основна інформація
Комплектації
Комплектації
- 330 Air
- 330 Plus
- 430 Air
- 430 Plus
- 430 Max
Основні характеристики
| габарити: д / ш / в |
4030×1810×1570 |
| запас ходу (CLTC) | 330 км |
| ємність батареї | 31.45 кВт |
| двигун (потужність) | 70 кВт/95 к.с. |
| привід | передній |
| максимальна швидкість | 140 км |
| Швидкість зарядки (звичайна/швидка) | 8 год/50 хв |
| габарити: д / ш / в |
4030×1810×1570 |
| запас ходу (CLTC) | 330 км |
| ємність батареї | 31.5 кВт |
| двигун (потужність) | 70 кВт/95 к.с. |
| привід | передній |
| максимальна швидкість | 140 км |
| Швидкість зарядки (звичайна/швидка) | 8 год/50 хв |
| габарити: д / ш / в |
4030×1810×1570 |
| запас ходу (CLTC) | 430 км |
| ємність батареї | 42.3 кВт |
| двигун (потужність) | 70 кВт/95 к.с. |
| привід | передній |
| максимальна швидкість | 140 км |
| Швидкість зарядки (звичайна/швидка) | 10 год/80 хв |
| габарити: д / ш / в |
4030×1810×1570 |
| запас ходу (CLTC) | 430 км |
| ємність батареї | 42.3 кВт |
| двигун (потужність) | 70 кВт/95 к.с. |
| привід | передній |
| максимальна швидкість | 140 км |
| Швидкість зарядки (звичайна/швидка) | 10 год/80 хв |
| габарити: д / ш / в |
4030×1810×1570 |
| запас ходу (CLTC) | 430 км |
| ємність батареї | 42.3 кВт |
| двигун (потужність) | 70 кВт/95 к.с. |
| привід | передній |
| максимальна швидкість | 140 км |
| Швидкість зарядки (звичайна/швидка) | 10 год/80 хв |
Кузов автомобіля
| габарити: д / ш / в | 4030*1810*1570 |
| кількість дверей | 5 |
| кількість місць | 5 |
| колісна база | 2660 мм |
| споряджена маса | 1235 кг |
| максимальна повна маса | 1630 кг |
| об’єм багажника | до 945 л |
Батарея
| тип батареї | LiFePO4 |
| бренд | Xinwanda |
| запас ходу за циклом CLTC | 330 км |
| ємність | 31.5 кВт |
| витрата енергії на 100 км | 11 кВт |
| час швидкої зарядки | 50 хв |
| час звичайної зарядки | 8 год |
Підвіска так колеса
| матеріал колісного диска | легкосплавні |
| тип передньої підвіски | Макферсон |
| тип задньої підвіски | незалежна тарсіона балка |
| тип приводу | передній |
| розміри коліс |
215/55 R16 |
ЕЛЕКТРОДВИГУН
| тип | постійний магніт/синхронний |
| загальна потужність | 70 кВт/95 к.с. |
| загальний крутний момент | 160 Нм |
| кількість електромоторів | 1 |
| максимальна швидкість | 140 км |
Система безпеки
| Подушки безпеки (передні) | 2 |
| Подушки безпеки (задні) | 2 |
| Кріплення ISOFIX | є |
| Система розподілу гальмівного зусилля EBD/CBC та ін. | є |
| Система допомоги при гальмуванні EBA/BAS/BA та ін. | є |
| ABS | є |
| Система попередження про сходження зі смуги |
Мультимедіа
| мультимедійний дисплей | 12.8 дюйма |
| кількість портів USB | 2 |
| аудіосистема | 4 колонок |
| LED-фари | |
| функції зовнішніх дзеркал | |
| електричне регулювання сидінь водія та переднього пасажира | є |
| Камера заднього виду | є |
| LED-підсвітка салону | |
| Парктронік | є |
| Безключовий доступ водія | є |
| Кондиціонер автоматичний |
Кузов автомобіля
| габарити: д / ш / в | 4030×1810×1570 |
| кількість дверей | 5 |
| кількість місць | 5 |
| колісна база | 2660 мм |
| споряджена маса | 1235 кг |
| максимальна повна маса | 1630 кг |
| об’єм багажника | до 945 л |
Батарея
| тип батареї | LiFePO4 |
| бренд | CATL |
| запас ходу за циклом CLTC | 330 км |
| ємність | 31.5 кВт |
| витрата енергії на 100 км | 11 кВт |
| час швидкої зарядки | 50 хв |
| час звичайної зарядки | 8 год |
Підвіска так колеса
| матеріал колісного диска | легкосплавні |
| тип передньої підвіски | Макферсон |
| тип задньої підвіски | незалежна тарсіона балка |
| тип приводу | передній |
| розміри коліс |
215/55 R17 |
ЕЛЕКТРОДВИГУН
| тип | постійний магніт/синхронний |
| загальна потужність | 70 кВт/95 к.с. |
| загальний крутний момент | 160 Нм |
| кількість електромоторів | 1 |
| максимальна швидкість | 140 км |
Система безпеки
| Подушки безпеки (передні) | 2 |
| Подушки безпеки (задні) | 2 |
| Кріплення ISOFIX | є |
| Система розподілу гальмівного зусилля EBD/CBC та ін. | є |
| Система допомоги при гальмуванні EBA/BAS/BA та ін. | є |
| ABS | є |
| Система попередження про сходження зі смуги |
Мультимедіа
| мультимедійний дисплей | 12.8 дюйма |
| кількість портів USB | 2 |
| аудіосистема | 6 колонок |
| LED-фари | є |
| функції зовнішніх дзеркал | |
| електричне регулювання сидінь водія та переднього пасажира | є |
| Камера заднього виду | є |
| LED-підсвітка салону | є |
| Парктронік | є |
| Безключовий доступ водія | є |
| Кондиціонер автоматичний |
Кузов автомобіля
| габарити: д / ш / в | 4030×1810×1570 |
| кількість дверей | 5 |
| кількість місць | 5 |
| колісна база | 2660 мм |
| споряджена маса | 1312 кг |
| максимальна повна маса | 1705 кг |
| об’єм багажника | до 945 л |
Батарея
| тип батареї | LiFePO4 |
| бренд | Xinwanda |
| запас ходу за циклом CLTC | 430 км |
| ємність | 42.3 кВт |
| витрата енергії на 100 км | 11 кВт |
| час швидкої зарядки | 80 хв |
| час звичайної зарядки | 10 год |
Підвіска так колеса
| матеріал колісного диска | легкосплавні |
| тип передньої підвіски | Макферсон |
| тип задньої підвіски | незалежна тарсіона балка |
| тип приводу | передній |
| розміри коліс |
215/55 R16 |
ЕЛЕКТРОДВИГУН
| тип | постійний магніт/синхронний |
| загальна потужність | 70 кВт/95 к.с. |
| загальний крутний момент | 160 Нм |
| кількість електромоторів | 1 |
| максимальна швидкість | 140 км |
Система безпеки
| Подушки безпеки (передні) | 2 |
| Подушки безпеки (задні) | 2 |
| Кріплення ISOFIX | є |
| Система розподілу гальмівного зусилля EBD/CBC та ін. | є |
| Система допомоги при гальмуванні EBA/BAS/BA та ін. | є |
| ABS | є |
| Система попередження про сходження зі смуги |
Мультимедіа
| мультимедійний дисплей | 12.8 дюйма |
| кількість портів USB | 2 |
| аудіосистема | 4 колонок |
| LED-фари | |
| функції зовнішніх дзеркал | |
| електричне регулювання сидінь водія та переднього пасажира | є |
| Камера заднього виду | є |
| LED-підсвітка салону | |
| Парктронік | є |
| Безключовий доступ водія | є |
| Кондиціонер автоматичний |
Кузов автомобіля
| габарити: д / ш / в | 4324×1785×1637 |
| кількість дверей | 5 |
| кількість місць | 5 |
| колісна база | 2660 мм |
| споряджена маса | 1312 кг |
| максимальна повна маса | 1705 кг |
| об’єм багажника | до 945 л |
Батарея
| тип батареї | LiFePO4 |
| бренд | Xinwanda |
| запас ходу за циклом CLTC | 430 км |
| ємність | 42.3 кВт |
| витрата енергії на 100 км | 11 кВт |
| час швидкої зарядки | 60 хв |
| час звичайної зарядки | 14 год |
Підвіска так колеса
| матеріал колісного диска | легкосплавні |
| тип передньої підвіски | Макферсон |
| тип задньої підвіски | незалежна тарсіона балка |
| тип приводу | передній |
| розміри коліс |
215/55 R17 |
ЕЛЕКТРОДВИГУН
| тип | постійний магніт/синхронний |
| загальна потужність | 70 кВт/95 к.с. |
| загальний крутний момент | 160 Нм |
| кількість електромоторів | 1 |
| максимальна швидкість | 140 км |
Система безпеки
| Подушки безпеки (передні) | 2 |
| Подушки безпеки (задні) | 2 |
| Кріплення ISOFIX | є |
| Система розподілу гальмівного зусилля EBD/CBC та ін. | є |
| Система допомоги при гальмуванні EBA/BAS/BA та ін. | є |
| ABS | є |
| Система попередження про сходження зі смуги |
Мультимедіа
| мультимедійний дисплей | 12.8 дюйма |
| кількість портів USB | 2 |
| аудіосистема | 4 колонок |
| LED-фари | є |
| функції зовнішніх дзеркал | |
| електричне регулювання сидінь водія та переднього пасажира | є |
| Камера заднього виду | є |
| LED-підсвітка салону | є |
| Парктронік | є |
| Безключовий доступ водія | є |
| Кондиціонер автоматичний |
Кузов автомобіля
| габарити: д / ш / в | 4030×1810×1570 |
| кількість дверей | 5 |
| кількість місць | 5 |
| колісна база | 2660 мм |
| споряджена маса | 1312 кг |
| максимальна повна маса | 1705 кг |
| об’єм багажника | до 945 л |
Батарея
| тип батареї | LiFePO4 |
| бренд | Xinwanda |
| запас ходу за циклом CLTC | 430 км |
| ємність | 42.3 кВт |
| витрата енергії на 100 км | 11 кВт |
| час швидкої зарядки | 80 хв |
| час звичайної зарядки | 10 год |
Підвіска так колеса
| матеріал колісного диска | легкосплавні |
| тип передньої підвіски | Макферсон |
| тип задньої підвіски | незалежна тарсіона балка |
| тип приводу | передній |
| розміри коліс |
215/55 R17 |
ЕЛЕКТРОДВИГУН
| тип | постійний магніт/синхронний |
| загальна потужність | 70 кВт/95 к.с. |
| загальний крутний момент | 160 Нм |
| кількість електромоторів | 1 |
| максимальна швидкість | 140 км |
Система безпеки
| Подушки безпеки (передні) | 2 |
| Подушки безпеки (задні) | 2 |
| Кріплення ISOFIX | є |
| Система розподілу гальмівного зусилля EBD/CBC та ін. | є |
| Система допомоги при гальмуванні EBA/BAS/BA та ін. | є |
| ABS | є |
| Система попередження про сходження зі смуги |
Мультимедіа
| мультимедійний дисплей | 12.8 дюйма |
| кількість портів USB | 2 |
| аудіосистема | 6 колонок |
| LED-фари | є |
| функції зовнішніх дзеркал | |
| електричне регулювання сидінь водія та переднього пасажира | є |
| Камера 360 | є |
| LED-підсвітка салону | є |
| Парктронік | є |
| Безключовий доступ водія | є |
| Кондиціонер автоматичний |
Обирай колір салону
Контакти
м. Київ, пр-т. Миколи Бажана 14, метро Осокорки/Позняки
Відділ продажів
- Тел: 098 882 77 77

Сервіс
- Тел: 093 658 08 88


