Запас ходу 530 км
Ціна від $21 500
Основна інформація
Комплектації
Leapmotor C10
Водіння на рівні розкішного
кросовера за 50-60 тис$ з
демократичним цінником.
Водіння на рівні розкішного
кросовера за 50-60 тис$ з
демократичним цінником.
Відчуй рівень комфорту
Розгін до 100 км/год за 7.2 сек. Електрокар для міста і не тільки.
Запас ходу 530 км. Кросовер який забезпечить приємний відпочинок
Відсоток використання високоміцної сталі: 76%
Відсоток використання гарячеформованої сталі: 17%
Подвійний склопакет.
Електрокар з вбудованим штучним інтелектом
Оснащений 12 динаміками, налаштованими французьким експертом Arkamys.
Система камер 360, автопарковка та адаптивний круїз-контроль.
Основна інформація
Комплектації
Комплектації
- С10 410km Comfort Edition
- C10 530km Comfort Edition
- C10 530km Smart Edition
- C10 530km Smart Driving Edition
Основні характеристики
| габарити: д / ш / в | 4739*1900*1680 |
| запас ходу (CLTC) | 410 км |
| ємність батареї | 52.9 кВт |
| двигун (потужність) | 170 кВт/231 к.с. |
| привід | задній |
| максимальна швидкість | 170 км |
| Швидкість зарядки (звичайна/швидка) | 5 год/30 хв |
| габарити: д / ш / в | 4739*1900*1680 |
| запас ходу (CLTC) | 530 км |
| ємність батареї | 69.9 кВт |
| двигун (потужність) | 170 кВт/231 к.с. |
| привід | задній |
| максимальна швидкість | 170 км |
| Швидкість зарядки (звичайна/швидка) | 6 год/30 хв |
| габарити: д / ш / в | 4739*1900*1680 |
| запас ходу (CLTC) | 530 км |
| ємність батареї | 69.9 кВт |
| двигун (потужність) | 170 кВт/231 к.с. |
| привід | задній |
| максимальна швидкість | 170 км |
| Швидкість зарядки (звичайна/швидка) | 6 год/30 хв |
| габарити: д / ш / в | 4739*1900*1680 |
| запас ходу (CLTC) | 530 км |
| ємність батареї | 69.9 кВт |
| двигун (потужність) | 170 кВт/231 к.с. |
| привід | задній |
| максимальна швидкість | 170 км |
| Швидкість зарядки (звичайна/швидка) | 6 год/30 хв |
Кузов автомобіля
| габарити: д / ш / в | 4739*1900*1680 |
| кількість дверей | 5 |
| кількість місць | 5 |
| колісна база | 2825 мм |
| споряджена маса | 1845 кг |
| максимальна повна маса | 2010 кг |
| об’єм багажника | до 835 л |
Батарея
| тип батареї | літій-залізо-фосфатна батарея |
| бренд | Leapmotor |
| запас ходу за циклом CLTC | 410 |
| ємність | 52.9 кВт |
| витрата енергії на 100 км | |
| час швидкої зарядки | 30 хв |
| час звичайної зарядки | 5 год |
Підвіска так колеса
| матеріал колісного диска | алюміній |
| тип передньої підвіски | незалежна підвіска Макферсон |
| тип задньої підвіски | багатоважільна незалежна підвіска |
| тип приводу | задній |
| розміри коліс | 235/55 R18 |
ЕЛЕКТРОДВИГУН
| тип | постійний магніт/синхронний |
| загальна потужність | 170 кВт |
| загальний крутний момент | 360 Нм |
| кількість електромоторів | 1 |
| максимальна швидкість | 170 км/год |
Система безпеки
| подушки безпеки (передні) | 4 штуки |
| подушки безпеки (задні) | 1 штука |
| кріплення ISOFIX | є |
| система розподілу гальмівного зусилля EBD/CBC та ін. | є |
| система допомоги при гальмуванні EBA/BAS/BA та ін. | є |
| ABS | є |
| система попередження про сходження зі смуги | є |
Мультимедіа
| круїз контроль | адаптивний |
| автоматичне паркування | |
| відео з панорамним оглядом на 360⁰/кількість камер | є/5 камер |
| панорамний люк | є |
| функція дистанційного запуску |
передній |
| автомобільна інтелектуальна система | Leapmotor OS + Qualcomm Snapdragon 8155 |
| мультимедійний дисплей | 10.25 дюймів + 12.8 дюймів |
| кількість портів USB/Type-C | 2 порти |
| аудіосистема | 12 колонок |
| LED-фари | є |
| датчик дощу | є |
| функції зовнішніх дзеркал | автоматичні |
| електричне регулювання сидінь водія та переднього пасажира | є |
| передній/задній парктронік | -/є |
Кузов автомобіля
| габарити: д / ш / в | 4739*1900*1680 |
| кількість дверей | 5 |
| кількість місць | 5 |
| колісна база | 2825 мм |
| споряджена маса | 1940 кг |
| максимальна повна маса | 2140 кг |
| об’єм багажника | до 835 л |
Батарея
| тип батареї | літій-залізо-фосфатна батарея |
| бренд | Leapmotor |
| запас ходу за циклом CLTC | 530 |
| ємність | 69.9 кВт |
| витрата енергії на 100 км | |
| час швидкої зарядки | 30 хв |
| час звичайної зарядки | 6 год |
Підвіска так колеса
| матеріал колісного диска | алюміній |
| тип передньої підвіски | незалежна підвіска Макферсон |
| тип задньої підвіски | багатоважільна незалежна підвіска |
| тип приводу | задній |
| розміри коліс | 235/55 R18 |
ЕЛЕКТРОДВИГУН
| тип | постійний магніт/синхронний |
| загальна потужність | 200 кВт |
| загальний крутний момент | 360 Нм |
| кількість електромоторів | 1 |
| максимальна швидкість | 170 км/год |
Система безпеки
| подушки безпеки (передні) | 4 штуки |
| подушки безпеки (задні) | 2 штуки |
| кріплення ISOFIX | є |
| система розподілу гальмівного зусилля EBD/CBC та ін. | є |
| система допомоги при гальмуванні EBA/BAS/BA та ін. | є |
| ABS | є |
| система попередження про сходження зі смуги | є |
Мультимедіа
| круїз контроль | адаптивний |
| автоматичне паркування | є |
| відео з панорамним оглядом на 360⁰/кількість камер | є/11 камер |
| панорамний люк | є |
| функція дистанційного запуску |
передній |
| автомобільна інтелектуальна система | Leapmotor OS |
| мультимедійний дисплей | 10.25 дюймів + 12.8 дюймів |
| кількість портів USB/Type-C | 4 порти |
| аудіосистема | 12 колонок |
| LED-фари | є |
| датчик дощу | є |
| функції зовнішніх дзеркал | автоматичні |
| електричне регулювання сидінь водія та переднього пасажира | є |
| передній/задній парктронік | є/є |
Кузов автомобіля
| габарити: д / ш / в | 4739*1900*1680 |
| кількість дверей | 5 |
| кількість місць | 5 |
| колісна база | 2825 мм |
| споряджена маса | 1965 кг |
| максимальна повна маса | 2110 кг |
| об’єм багажника | до 835 л |
Батарея
| тип батареї | літій-залізо-фосфатна батарея |
| бренд | Leapmotor |
| запас ходу за циклом CLTC | 530 |
| ємність | 69.9 кВт |
| витрата енергії на 100 км | |
| час швидкої зарядки | 30 хв |
| час звичайної зарядки | 6 год |
Підвіска так колеса
| матеріал колісного диска | алюміній |
| тип передньої підвіски | незалежна підвіска Макферсон |
| тип задньої підвіски | багатоважільна незалежна підвіска |
| тип приводу | повний |
| розміри коліс | 235/55 R18 |
ЕЛЕКТРОДВИГУН
| тип | постійний магніт/синхронний |
| загальна потужність | 200 кВт |
| загальний крутний момент | 360 Нм |
| кількість електромоторів | 1 |
| максимальна швидкість | 170 км/год |
Система безпеки
| подушки безпеки (передні) | 4 штуки |
| подушки безпеки (задні) | 2 штуки |
| кріплення ISOFIX | є |
| система розподілу гальмівного зусилля EBD/CBC та ін. | є |
| система допомоги при гальмуванні EBA/BAS/BA та ін. | є |
| ABS | є |
| система попередження про сходження зі смуги | є |
Мультимедіа
| круїз контроль | адаптивний |
| автоматичне паркування | є |
| відео з панорамним оглядом на 360⁰/кількість камер | є/6 камер |
| панорамний люк | є |
| функція дистанційного запуску |
передній |
| автомобільна інтелектуальна система | Leapmotor OS+Qualcomm Snapdragon 8295 |
| мультимедійний дисплей | 10.25 дюймів + 12.8 дюймів |
| кількість портів USB/Type-C | 4 порти |
| аудіосистема | 12 колонок |
| LED-фари | є |
| датчик дощу | є |
| функції зовнішніх дзеркал | автоматичні |
| електричне регулювання сидінь водія та переднього пасажира | є |
| передній/задній парктронік | є/є |
Кузов автомобіля
| габарити: д / ш / в | 4739*1900*1680 |
| кількість дверей | 5 |
| кількість місць | 5 |
| колісна база | 2825 мм |
| споряджена маса | 1965 кг |
| максимальна повна маса | 2110 кг |
| об’єм багажника | до 835 л |
Батарея
| тип батареї | літій-залізо-фосфатна батарея |
| бренд | Leapmotor |
| запас ходу за циклом CLTC | 530 |
| ємність | 69.9 кВт |
| витрата енергії на 100 км | |
| час швидкої зарядки | 30 хв |
| час звичайної зарядки | 6 год |
Підвіска так колеса
| матеріал колісного диска | алюміній |
| тип передньої підвіски | незалежна підвіска Макферсон |
| тип задньої підвіски | багатоважільна незалежна підвіска |
| тип приводу | повний |
| розміри коліс | 235/55 R18 |
ЕЛЕКТРОДВИГУН
| тип | постійний магніт/синхронний |
| загальна потужність | 200 кВт |
| загальний крутний момент | 360 Нм |
| кількість електромоторів | 1 |
| максимальна швидкість | 170 км/год |
Система безпеки
| подушки безпеки (передні) | 4 штуки |
| подушки безпеки (задні) | 2 штуки |
| кріплення ISOFIX | є |
| система розподілу гальмівного зусилля EBD/CBC та ін. | є |
| система допомоги при гальмуванні EBA/BAS/BA та ін. | є |
| ABS | є |
| система попередження про сходження зі смуги | є |
Мультимедіа
| круїз контроль | адаптивний |
| автоматичне паркування | є |
| відео з панорамним оглядом на 360⁰/кількість камер | є/11 камер |
| панорамний люк | є |
| функція дистанційного запуску |
передній |
| автомобільна інтелектуальна система | Leapmotor +NVIDIA Orin-X OS+Qualcomm Snapdragon 8295 |
| мультимедійний дисплей | 10.25 дюймів + 12.8 дюймів |
| кількість портів USB/Type-C | 4 порти |
| аудіосистема | 12 колонок |
| LED-фари | є |
| датчик дощу | є |
| функції зовнішніх дзеркал | автоматичні |
| електричне регулювання сидінь водія та переднього пасажира | є |
| передній/задній парктронік | є/є |
Обирай колір салону
Контакти
м. Київ, пр-т. Миколи Бажана 14, метро Осокорки/Позняки
Відділ продажів
- Тел: 098 882 77 77

Сервіс
- Тел: 093 658 08 88


